Hoppa till huvudinnehållet

Företagshotell

Ta del av arbetslivet i vår företagsmiljö där du inte bara får tillgång till en trivsam arbetsmiljö utan även möjligheten att nätverk och dra nytta av den service du kan tänkas behöva. Vi strävar efter att erbjuda en komplett arbetsupplevelse där du kan trivas

Vi har inte mindre än 25 välutrustade kontor i vårt företagshotell, skräddarsydda för mindre företag. För de som söker ännu större utrymme tillhandahåller vi även generösa, rymliga kontor. Vi erbjuder bland annat receptionstjänst, vaktmästare, lokalvård och posttjänster. 

Kontakta oss idag och låt oss guida dig till den optimala arbetsplatsen för ditt företags tillväxt och framgång.

E-post: info@aanc.se

Telefon: 0570 - 749 200

Våra hyresgäster

3H-Tech AB
Daniel Högfeldt
daniel.hoegfeldt@3h-tech.com

A till Ö Företagsutveckling AB
Wictoria Kolberg
wictoria@atillo.com

Advokatfirman Magnus Haglund 
magnus.haglund@afmh.se

Advokatfirman Peter Rimo
0570–190 92
peter@rimo.se
carina@rimo.se

Advokat Stefan Liliebäck AB
Stefan Liliebäck
070–562 89 69
stefan.lilieback@telia.com

Arbetsförmedlingen
0771–416 416

Arbetslivsresurs AB
Parivash Kaetabian-Larsson 
info@arbetslivsresurs.se 

Arcus i Skövde AB
Johan Jansson
070–265 81 13
johan.jansson@arcus.nu

Brottsofferjouren Värmland
info@varmland.boj.se

Calambio AB
Robert Ljungqvist
robert@calambio.se 

DGM Sverige AB
Daniel Eriksson
daniel@dgm.se 

EnviroProcess Sverige AB
Jimmy Häggqvist
info@enwa.com 

Exgaard AB
Mikael Eckard
info@exagard.se 

Eyes4work
Edvin Ulmman
edvin.ullman@eyes4work.se

Försäkringskassan
0771–524 524

Trafikverket Förarprov
0771–171 819

Glava Energy Center
Magnus Nilsson
070-792 87 28 
magnus.nilsson@glavaenergycenter.se 

Huzells i Karlstad AB
Simon Hedenskog
054–85 22 00
info@huzells.se

Hälsokompaniet
0570–108 88
info@halsokompaniet.se

Hälsolänken AB
info@halsolanken.se

Kolego AB
Ahmed Barghot
info@kolego.se

Inceptio Entreprenad AB
Daniel Nyström
daniel.nystrom@inceptioentreprenad.se

Intergrationscentrum, Arvika kommun
Jan Nilsson
073–062 14 86
jan.a.nilsson@arvika.se

Manpower
054–22 18 80

Myvi
Tommy Johansson
tommy.johansson@myvi.nu

Nemko
Jens Bryntesson
Jens.bryntesson@nemko.com

NyföretagarCentrum Västra Värmland
076-021 12 92  
arvika@nyforetagarcentrum.se

Pensionsmyndigheten
0771–776 776

Ponsse AB
Johan Wermlund
070–697 93 72
johan.wermlund@ponsse.com

PostNord
Lottie Andersson
010–436 31 79
lise–lott.c.andersson@postnord.com

Previa (Falck)
Cecilia Björk 
0570–588 62
karlstad@previa.se

Satin Interiör
Anna Runnelid
Anna33111@outlook.com

Scaaler IoT Labs
membership@scaaler.com

Skatteverket
0771–567 567

Strandhallen
Marie Åmberg
0570–808 07
foreningsservice@arvika.se

Svenska Sportskytteförbundet
Erik Wallberg
08–699 63 78
eric.wallberg@skyttesport.se

Techseed AB
Robert Rhönnstad
rrh@techseed.se

TEK i Arvika AB
Peter Östling
0703–86 88 58
peter@tekarvika.se

Tickster AB
0771 47 70 70
support@tickster.com

Värmland Hör
Karin Gustavsson
Karin.arvika@hotmail.com
070-610 44 73 

Vägledningscentrum
info.vlc@aanc.se

Westvakt
Christian Gustavsson
076–100 09 48
wvakt@telia.com

Xplorico
David Holm
david@xplorico.com

Överförmyndarnämndens Kansli

Kontakta oss

Receptionen

0570-749 200
info@aanc.se