Personal

Verksamhetsfunktion

Ellinor Axelsson

Rektor

0570-749 271, 073-806 08 01

ellinor.axelsson@aanc.se

Lasse Hägglund

Verksamhetschef

0570-749 407, 070-521 21 91

lasse.hagglund@aanc.se

Maria Westby

Ekonomiansvarig

0570-749 248

maria.westby@aanc.se

Marianne Kjemperud

Receptionsansvarig

0570-749 200

marianne.kjemperud@aanc.se

Konferens

Marie Olsson

Konferensansvarig

0570-749 220

marie.olsson@aanc.se info.konferens@aanc.se

Högskola, Yrkeshögskola & Uppdragsutbildning

Eva Svensson

Utbildningssamordnare

0570-749 217

eva.svensson@aanc.se

Jennie Baumann

Ansvarig uppdragsutbildning

0570-749 202

jennie.baumann@aanc.se

Mats Larson

Koordinator - yrkehögskoleutbildningar

0570-749 427, 070-386 15 66

mats.larson@aanc.se

Vägledningscentrum

Anna-Lill Thrygg

Studiehandledare sfi

0570-749 280, 431

Anna-Lill.Thrygg@aanc.se

Bea Melwinson

Administratör

0570-749 289

bea.melwinson@aanc.se

Gunvor Ekman

Studie- och yrkesvägledare (sfi)

0570-749 290

gunvor.ekman@aanc.se

Helena Johannesson

Studie- och yrkesvägledare

0570-74 9287

helena.johannesson@aanc.se

Lisa Svensson

Vägledare och samordnare (särvux)

0570-749 293

lisa.svensson@aanc.se

IT

PeO Åstbom

IT-ansvarig

0570-749205

per-olof.astbom@aanc.se

Restaurangen

Eva Winberg

Resturangbiträde

0570-749 229

eva.winberg@aanc.se

Gun-Britt Andersson

Resturangbiträde

0570-749 229

gun-britt.andersson@aanc.se

Klas Lundgren

Resturangchef

0570-749 229

klas.lundgren@aanc.se

Patrik Olsson

Resturangbiträde

0570-749 229

patrik.olsson@aanc.se

Lärare

Ahmed Hersi

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

ahmed.hersi@aanc.se

Anna Sommar

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

anna.sommar@aanc.se

Anna-Maria (Mia) Nykvist

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

anna-maria.nykvist@aanc.se

Aurelia Stakseng

Lärare - grundvux

0570 - 749 231

aurelija.stakseng@aanc.se

Bo Forsberg

Lärare - grundvux

0570 - 749 231

bo.forsberg@aanc.se

Camilla Esping

Studiehandledare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

camilla.esping@aanc.se

Elisabet Johansson

Lärare - vård och omsorg

0570 - 749 274

elisabet.johansson@aanc.se

Ellinor Axelsson

Rektor

0570-749 271, 073-806 08 01

ellinor.axelsson@aanc.se

Evalotta Hult

Lärare - vård och omsorg & barn och fritid

0570 - 749 274

eva-lotta.hult@aanc.se

Helena Söderholm

Lärare - vård och omsorg

0570 - 749 274

helena.soderholm@aanc.se

Jenny Frödin

Lärare - grundvux & gymvux

0570 - 749 231

jenny.frodin@aanc.se

Lasse Uppvall

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

lars.uppvall@aanc.se

Lillemor Edberg-Olsson

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570 - 749 280, 431

lillemor.edberg-olsson@aanc.se

Lina Åhlander

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

lina.ahlander@aanc.se

Linnar Holgersson

Lärare - gymvux

0570-749 231

linnar.holgersson@aanc.se

Liselotte Andersson

Lärare - grundvux & gymvux

0570 - 749 231

liselotte.andersson@aanc.se

Liselotte Fjellheim

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

liselott.fjellheim@aanc.se

Malin Ivansson

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

malin.ivansson@aanc.se

Marika Grundel

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

marika.grundel@aanc.se

Märit Carlzon-Magnusson

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

marit.carlzon-magnusson@aanc.se

Mona Bergman

Lärare - barn och fritid

0570 - 749 231

mona.bergman@aanc.se

Nina Hjärtquist

Lärare - gymvux

0570-749 231

nina.hjartquist@aanc.se

Petra Axelsson

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 227, 431

petra.axelsson@aanc.se

Phakjira Jansawang

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

phakjira.jansawang@aanc.se

Ragnhild Thoner

Lärare - vård och omsorg

0570 - 749 274

ragnhild.thoner@aanc.se

Sofia Kristoffersen

Lärare - utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

sofia.kristoffersen@aanc.se

Therese Rask

Utbildning i svenska för invandrare

0570-749 280, 431

Servicegruppen

Anki Andreasson

Lokalvårdare

0570-749 472

Anki.Andreasson@aanc.se

Jan Ek

Vaktmästare

0570-749 224

jan.ek@aanc.se

Marita Persson

marita.persson@aanc.se

Pia Engström

Lokalvårdare

0570-749 472

pia.engstrom@aanc.se

Rune Karlsson

Vaktmästare

0570-749 340

rune.karlsson@aanc.se

Sathid Sodaphak

Lokalvårdare

0570-749 472

sathid.sodaphak@aanc.se

Sudta Sodaphak

Lokalvårdare

0570-749 472

sudta.sodaphak@aanc.se

Urban Hagström

Vaktmästare

0570-749 408

urban.hagstrom@aanc.se